Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies. Korzystając z naszych serwisów
internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności.
Akceptuję, nie pokazuj więcej.
Poczta przez WWW
Hosting z certyfikatem

Aplikacje

Backup on-line
W celu skorzystania z usługi Ecenter Backup On-line będziesz potrzebował do tego dedykowanej aplikacji, którą uruchomisz na swoim urządzeniu - czy to jest komputer stacjonarny, laptop, smartfon czy tablet - zawsze możesz korzystać z naszej usługi. Poniżej przedstawiamy dwa programy polecane przez nas. Jeżeli żaden z nich nie przypadnie Ci do gustu, możesz użyć dowolnego innego programu, który wspiera standard Openstack Swift.

Ecenter Cloud Backup 1.0
Aplikacja stworzona od podstaw przez naszych programistów. Dzięki jej przyjemnemu, nowoczesnemu interfejsowi oraz zaawansowanym funkcjon będziesz mógł bezproblemowo rozpocząć korzystanie z usługi Ecenter Backup On-Line.

Pobierz program
Duplicati
Duplicati jest darmową aplikacją, którą możesz wykorzystać do łączenia się z usługą Ecenter Backup On-line. Szczegółowy opis programu oraz najnowsze wersje znajdziesz na stronie www.duplicati.com


Hosting Linux Domeny Backup on-line Serwery Cloud Promocje Program Partnerski
Kreator WWW
Abonament
Cloud Hosting
Cennik
Promocje
Platforma sprzętowa
Datacenter
Regulamin
Rejestracja
Transfer
Cesja
Domeny polskie
Domeny europejskie
Domeny światowe
Regulamin
Zasady działania
Cennik
Promocje
Aplikacje
Regulamin
Kolokacja
Datacenter
Regulamin
Zasady działania
Serwery w chmurze
Platforma sprzętowa
Datacenter
Regulamin
Promocje
Karty podarunkowe

Program partnerski
Regulamin
Karty podarunkowe
Katalog nagród

Hosting, Domeny

W naszej ofercie hostingowej sam skonfigurujesz serwer hostingowy wg własnych wymagań, czyli płacisz tylko za to z czego na prawdę korzystasz. Dodatkowo zamów domenę w atrakcyjnej cenie!

Kreator www, kreator stron

Dzięki kreatorowi strony łatwo i przyjemnie stworzysz swoją stronę w dosłownie parę minut. Pozwoli on Ci własnoręcznie stworzyć profesjonalną witrynę. Kreator www dostępny jest za darmo w abonamentowych pakietach hostingowych!

domeny