Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies. Korzystając z naszych serwisów
internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności.
Akceptuję, nie pokazuj więcej.
Poczta przez WWW
Hosting z certyfikatem

Serwery w chmurze

Cloud
W chmurze obliczeniowej ecenter.pl, na wykupionych serwerach wirtualnych możesz zainstalować dowolny system operacyjny. Oprócz możliwości instalacji własnych systemów operacyjnych, oferujemy preinstalowane szablony, które można w kilkadziesiąt sekund zainstalować na maszynach wirtualnych.

VPS - Virtual Private Server
Virtual Private Server to maszyna wirtualna z zainstalowanym systemem operacyjnym dedykowanym do zastosowań serwerowych, takich jak utrzymanie stron WWW, poczty, baz danych, systemów plików itp. Oferujemy szereg szablonów dla VPS:
Debian 6.02
Ubuntu 12.04 LTS
Debian 6.02
Ubuntu 12.04 LTS
Debian 6.02
Ubuntu 12.04 LTS
VPD - Virtual Private Desktop
Virtual Private Desktop to maszyna wirtualna przeznaczona do pracy dla jednego użytkownika, mająca na celu zastąpienie komputera fizycznego. Dzięki VPD, wszystkie Twoje codziennie używane programy, dokumenty, media masz zawsze pod ręką. Do swojego wirtualnego komputera możesz podłączyć się za pomocą funkcji Zdalnego Pulpitu z dowolnego urządzenia - komputera stacjonarnego, laptopa, smartfona czy tabletu. W każdej chwili masz swoje biuro pod ręką.

Używając komputera osobistego w chmurze uniezależniasz się od sprzętu - gdy zepsuje Ci się laptop, siadasz przy innym komputerze i możesz kontynuować pracę. Gdy ukradną Ci laptopa, tracisz tylko sprzęt, ale nie tracisz żadnych danych.

Szablony VPD oferowane przez ecenter.pl:

Windows 7
Windows 8
Windows 2008 Server R2
Windows 2012 Server
Ubuntu 12.04 Desktop
Debian 6 Desktop
Hosting Linux Domeny Backup on-line Serwery Cloud Promocje Program Partnerski
Kreator WWW
Abonament
Cloud Hosting
Cennik
Promocje
Platforma sprzętowa
Datacenter
Regulamin
Rejestracja
Transfer
Cesja
Domeny polskie
Domeny europejskie
Domeny światowe
Regulamin
Zasady działania
Cennik
Promocje
Aplikacje
Regulamin
Kolokacja
Datacenter
Regulamin
Zasady działania
Serwery w chmurze
Platforma sprzętowa
Datacenter
Regulamin
Promocje
Karty podarunkowe

Program partnerski
Regulamin
Karty podarunkowe
Katalog nagród

Hosting, Domeny

W naszej ofercie hostingowej sam skonfigurujesz serwer hostingowy wg własnych wymagań, czyli płacisz tylko za to z czego na prawdę korzystasz. Dodatkowo zamów domenę w atrakcyjnej cenie!

Kreator www, kreator stron

Dzięki kreatorowi strony łatwo i przyjemnie stworzysz swoją stronę w dosłownie parę minut. Pozwoli on Ci własnoręcznie stworzyć profesjonalną witrynę. Kreator www dostępny jest za darmo w abonamentowych pakietach hostingowych!

domeny