Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies. Korzystając z naszych serwisów
internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności.
Akceptuję, nie pokazuj więcej.
Poczta przez WWW
Hosting z certyfikatem

Zasady działania

Cloud
Zdarza Ci się zabierać pracę do domu? Pracujesz mobilnie poza firmą?

Ile razy prosisz znajomych, siedzących w biurze, aby wysłali Ci jakiś plik, bo nie masz go na swoim komputerze?

Cloud Computing rozwiąże ten problem!
To najważniejszy trend wyznaczający kierunek rozwoju branży IT. Teraz możesz mieć swoje dane w każdym miejscu na ziemi. Bez zbędnych kosztów i straty czasu.
Przetwarzanie w chmurze (Cloud Computing) pozwoli Ci niezależnie od miejsca, realizować zadania i udostępniać dane innym. Cloud Computing, to wykorzystanie dobrze znanych i sprawdzonych rozwiązań, do realizacji nowego modelu biznesowego. Pozwala on przenieść ciężar świadczenia usług IT (dane, oprogramowanie, moc obliczeniową) na serwery, do których masz dostęp z komputerów i innych urządzeń mobilnych na całym świecie.

Zasada jest prosta.
W chmurze obliczeniowej każdy użytkownik posiada swój wirtualny serwer (serwery) i może nim dowolnie zarządzać, konfigurować oraz skalować wydajność.

Nic Cię nie ogranicza!
W ciągu kilku minut możesz skonfigurować serwer potrzebny do Twoich działań. Przestrzeń w chmurze jest nieograniczona. Możesz kupować tyle, ile chcesz. Gdy potrzeby się zmniejszą, możesz w równie szybki sposób zmniejszyć zużycie zasobów takich jak pamięć RAM, czy liczbę procesorów na serwerach w chmurze. Przekłada się to na natychmiastowe zmniejszenie kosztów.

Chmura w ecenter.pl jest bardzo elastyczna i dostosowuje się do Twoich potrzeb.
Z Cloud Computing płacisz tylko za wykorzystane zasoby.
Koniec płacenia abonamentów za niewykorzystane zasoby i za usługi, których nie potrzebujesz.

Korzystając z zasobów chmury, nie musisz utrzymywać serwerowni. Przekłada się to na niższe zużycie prądu, zarówno przez sprzęt komputerowy, jak i potężne systemy chłodzenia. Cloud odciąża firmy od działań administracyjnych, a to kolejna oszczędność. Nie trzeba ponosić kosztów aktualizacji aplikacji, ani cyklicznie wymieniać sprzętu, aby ten był w stanie obsłużyć nowe oprogramowanie.

Bądź eko z Cloud Computing!
Jeden zbiór serwerów pracujących dla wielu klientów zużywa mniej zasobów naturalnych, niż osobne serwery dla każdego z nich. Lepsze wykorzystanie mocy obliczeniowej oznacza dużo mniejsze zużycie energii, a co za tym idzie, paliw. Dzięki chmurze dbamy o środowisko.

Oprócz swobody miejsca pracy, oszczędności i ekologii chmura to przede wszystkim bezpieczeństwo Twoich danych. Proces zabezpieczania danych jest o wiele prostszy i skuteczniejszy niż do tej pory. Firma hostingowa potrafi szybciej reagować na dynamiczny rozwój zagrożeń w sieci, niż ograniczony personalnie zespół działu IT. Bezpieczeństwo Twoich danych przestaje być zależne od tego, co stanie się z komputerem.

Przesyłanie megabajtów w załącznikach e-maili, czy synchronizowanie plików między komputerami to już przeszłość! Większość z nas, świadomie lub mniej świadomie, korzysta już z zasobów chmury obliczeniowej, traktując ją jak coś zupełnie naturalnego.

Teraz i Ty możesz mieć swój kawałek nieba.

Dopasuj usługę idealnie do swoich potrzeb. Cloud Computing w ecenter.pl to:
  • niższe rachunki
  • efektywniejsze działania
  • nieograniczona swoboda
  • profesjonalna obsługa techniczna
  • szybkie skalowanie w górę i w dół
  • wszystkie dane i aplikacje zawsze pod ręką
Hosting Linux Domeny Backup on-line Serwery Cloud Promocje Program Partnerski
Kreator WWW
Abonament
Cloud Hosting
Cennik
Promocje
Platforma sprzętowa
Datacenter
Regulamin
Rejestracja
Transfer
Cesja
Domeny polskie
Domeny europejskie
Domeny światowe
Regulamin
Zasady działania
Cennik
Promocje
Aplikacje
Regulamin
Kolokacja
Datacenter
Regulamin
Zasady działania
Serwery w chmurze
Platforma sprzętowa
Datacenter
Regulamin
Promocje
Karty podarunkowe

Program partnerski
Regulamin
Karty podarunkowe
Katalog nagród

Hosting, Domeny

W naszej ofercie hostingowej sam skonfigurujesz serwer hostingowy wg własnych wymagań, czyli płacisz tylko za to z czego na prawdę korzystasz. Dodatkowo zamów domenę w atrakcyjnej cenie!

Kreator www, kreator stron

Dzięki kreatorowi strony łatwo i przyjemnie stworzysz swoją stronę w dosłownie parę minut. Pozwoli on Ci własnoręcznie stworzyć profesjonalną witrynę. Kreator www dostępny jest za darmo w abonamentowych pakietach hostingowych!

domeny