Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies. Korzystając z naszych serwisów
internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności.
Akceptuję, nie pokazuj więcej.
Poczta przez WWW
Hosting z certyfikatem

ekomp pro

Komputer wirtualny
eKOMP PRO, to Twój osobisty komputer działający w chmurze.
Daje Ci dostęp do najnowocześniejszych technologii, z wykorzystaniem Twojego obecnego sprzętu.
eKOMP PRO jest rozbudowanym, w pełni funkcjonalnym, wirtualnym komputerem, działającym w środowisku chmury obliczeniowej. Wszystkie operacje są wykonywane w chmurze, a dane przechowywane na chmurowych systemach plików.

Bezpieczne dane, dostępne w każdej chwili, z wielu urządzeń.
Z eKOMPem PRO łączysz się korzystając z internetu, dzięki czemu możesz się do niego zalogować z dowolnego komputera, laptopa, tabletu czy smartfona, a nawet telewizora (jeżeli masz odpowiedni sprzęt). Do urządzenia, z którego się logujesz, przesyłany jest szyfrowanym połączeniem wyłącznie obraz i dźwięk, co gwarantuje Ci, że żadne dane z których korzystasz nie zostaną wykradzione ani podsłuchane. Ponadto, wszystkie dane zapisywane na dyskach Twojego eKOMPa PRO są dodatkowo szyfrowane.

Wirtualny komputer...
eKOMP PRO pozwala na pracę i zarządzanie komputerem, do którego nie mamy fizycznego dostępu. Jest to usługa podobna do zdalnego pulpitu, jednak różni się podstawową funkcją. Poprzez zdalny pulpit łączysz się z komputerem, który fizycznie stoi np. w Twoim domu lub w pracy. eKOMP PRO pozwala na połączenie się z serwerem umieszczonym w serwerowni. Dostajesz dostęp do wirtualnego komputera z wirtualnym dyskiem. Jest to internetowe rozwiązanie mające na celu uzupełnienie, albo nawet zastąpienie komputera lokalnego.

...z wirtualnym dyskiem.
Zamawiając eKOMPa PRO, otrzymujesz wirtualny komputer o następujących parametrach: 1 rdzeń, 2,2 GHz, 4 GB RAM i wirtualnym dysku o pojemności 50 GB. W razie potrzeby, pojemność dysku można dowolnie powiększać. Ponieważ pliki umieszczone są w chmurze, nie musimy się martwić, nie tylko o miejsce na dysku, ale także o ich archiwizację. Wirtualny dysk jest bezpieczny.

Identyczne wrażenia.
Na eKOMPie PRO możesz pracować dokładnie w ten sam sposób i z tymi samymi aplikacjami, z którymi pracowałeś na lokalnym komputerze. eKOMP PRO, to rozwiązanie, które zapewnia tak samo wysoki komfort pracy, jak tradycyjny komputer stacjonarny, zapewnia jednak większe możliwości i bezpieczeństwo. Możesz dowolnie personalizować swój pulpit, instalować programy, przechowywać bezpiecznie dane i korzystać z nich w dowolnej chwili. Wszystkie programy i aplikacje działają na potężnych serwerach w chmurze (nie na lokalnym sprzęcie), dlatego ważniejsza od mocy procesora posiadanego sprzętu jest nieograniczona moc obliczeniowa chmury.

Sprawdź jak z eKOMPem PRO zmieni się Twój komputer.
Dzięki eKOMPowi PRO, nawet mały i niedrogi tablet, może przerodzić się w zaawansowaną stację roboczą. Na eKOMPa PRO mnożesz wgrać nie tylko swojego Windowsa, ale także wszystkie rozbudowane programy, z których korzystasz, a które na tablecie z pewnością by nie działały. I nawet jeśli zdarzy Ci się zgubić swój tablet lub go zniszczyć, stracisz tylko sprzęt. Twój „komputer”, programy i dane są bezpieczne i możesz z nich korzystać na dowolnym, innym sprzęcie. Z eKOMPem PRO zyskujesz dostęp do swojego wirtualnego komputera, bez względu na miejsce w którym się znajdujesz. Zawsze masz do dyspozycji znajome środowisko pracy z własnym zestawem programów i plików, bez względu na to z jakiego urządzenia się zalogujesz. Nawet, gdy wyłączysz swój lokalny sprzęt, eKOMP PRO nadal działa i wykonuje zadane mu wcześniej polecenia.

Przejdź do zakładki "Korzyści" i sprawdź jaki jeszcze zysk z eKOMPa PRO możesz mieć, oraz w jakich sytuacjach ułatwi Ci życie.
Hosting Linux Domeny Backup on-line Serwery Cloud Promocje Program Partnerski
Kreator WWW
Abonament
Cloud Hosting
Cennik
Promocje
Platforma sprzętowa
Datacenter
Regulamin
Rejestracja
Transfer
Cesja
Domeny polskie
Domeny europejskie
Domeny światowe
Regulamin
Zasady działania
Cennik
Promocje
Aplikacje
Regulamin
Kolokacja
Datacenter
Regulamin
Zasady działania
Serwery w chmurze
Platforma sprzętowa
Datacenter
Regulamin
Promocje
Karty podarunkowe

Program partnerski
Regulamin
Karty podarunkowe
Katalog nagród

Hosting, Domeny

W naszej ofercie hostingowej sam skonfigurujesz serwer hostingowy wg własnych wymagań, czyli płacisz tylko za to z czego na prawdę korzystasz. Dodatkowo zamów domenę w atrakcyjnej cenie!

Kreator www, kreator stron

Dzięki kreatorowi strony łatwo i przyjemnie stworzysz swoją stronę w dosłownie parę minut. Pozwoli on Ci własnoręcznie stworzyć profesjonalną witrynę. Kreator www dostępny jest za darmo w abonamentowych pakietach hostingowych!

domeny