Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies. Korzystając z naszych serwisów
internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności.
Akceptuję, nie pokazuj więcej.
Poczta przez WWW
Hosting z certyfikatem

Platforma sprzętowa

Hosting Linux
Aby sprawnie obsługiwać tysiące klientów, dziesiątki tysięcy stron WWW i setki tysięcy wiadomości e-mail, musimy dysponować sprawdzonym i niezawodnym sprzętem oraz doskonale funkcjonującym oprogramowaniem.

Wszystkie świadczone przez ecenter.pl usługi hostingowe funkcjonują na markowych serwerach typu Blade dostarczonych przez firmę Fujitsu. Technologia Blade, dzięki zastosowaniu redundancji m.in. switchy i kontrolerów FibreChanell, gwarantuje naszym Klientom ciągły i nieprzerwany dostęp do serwerów, poczty, stron i wszystkich pozostałych informacji.

Nasze serwery wyposażone są w sprawdzone, wydajne i energooszczędne procesory Intel, redundantne dyski SCSI oraz duże ilości pamięci operacyjnej.

Wszystkie urządzenia są monitorowane przez specjalistyczne oprogramowanie, które natychmiast informuje naszych administratorów o wszelkich pojawiających się awariach czy anomaliach.

Bardzo istotnym elementem naszej platformy jest oprogramowanie. Cały system informatyczny obsługujący platformę hostingową został w 100 % stworzony przez zespół naszych programistów. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad każdym elementem systemu i możemy natychmiast zareagować na pojawiąjące się problemy, potrzeby i sugestie Klientów.
Panel Klienta został wyposażony w intuicyjny okienkowy interfejs, dzięki czemu nasi Klienci mogą wszelkie zadania wykonać w sposób bardziej intuicyjny i szybszy niż w większości tradycyjnych rozwiązań.

Hosting Linux Domeny Backup on-line Serwery Cloud Promocje Program Partnerski
Kreator WWW
Abonament
Cloud Hosting
Cennik
Promocje
Platforma sprzętowa
Datacenter
Regulamin
Rejestracja
Transfer
Cesja
Domeny polskie
Domeny europejskie
Domeny światowe
Regulamin
Zasady działania
Cennik
Promocje
Aplikacje
Regulamin
Kolokacja
Datacenter
Regulamin
Zasady działania
Serwery w chmurze
Platforma sprzętowa
Datacenter
Regulamin
Promocje
Karty podarunkowe

Program partnerski
Regulamin
Karty podarunkowe
Katalog nagród

Hosting, Domeny

W naszej ofercie hostingowej sam skonfigurujesz serwer hostingowy wg własnych wymagań, czyli płacisz tylko za to z czego na prawdę korzystasz. Dodatkowo zamów domenę w atrakcyjnej cenie!

Kreator www, kreator stron

Dzięki kreatorowi strony łatwo i przyjemnie stworzysz swoją stronę w dosłownie parę minut. Pozwoli on Ci własnoręcznie stworzyć profesjonalną witrynę. Kreator www dostępny jest za darmo w abonamentowych pakietach hostingowych!

domeny